Яндекс.Метрика Google+

Послуги

ТОВ «Центр обробки документів і науково-технічної інформації» надає комплекс архівних послуг, необхідних для компаній і організацій різних форм власності від малих підприємств до державних установ, університетів, страхових компаній та банків.

 Ми пропонуємо:

1. Повну архівну обробку документації

 1. Науково-технічна обробка справ, визначення термінів зберігання документів з наступним формуванням справ постійного і тимчасового зберігання (понад 10 років), а також справ з особового складу в окремі справи, у відповідності з існуючими стандартами, нормами і правилами архівного діловодства.
 2. Проведення комплексного обстеження стану і наявності документів архівного фонду із складанням акту про результати обстеження.
 3. Проведення експертизи наукової і практичної цінності документів з метою встановлення термінів їх зберігання.
 4. Систематизація будь-яких видів документів: банківських, бухгалтерських, науково-технічних, по особовому складу ...
 5. Обробка справ по особовому складу та управлінської документації постійного і тривалого термінів зберігання, які мають особливу цінність.
 6. Складання опису справ (документів).
 7. Формування та оформлення номенклатури справ постійного і тимчасового терміну зберігання по підприємству (його відділам).
 8. Оформлення та передача документів на зберігання при реорганізації і ліквідації підприємств.

 

2. Знищення документів

 1. Складання акту про виділення документів з простроченими термінами зберігання до знищення.
 2. Узгодження даного акт в державному архіві, у відповідності з чинним законодавством.
 3. Фізичне знищення документів за допомогою спеціального обладнання - високопродуктивного промислового шредера, що дозволяє подрібнювати документи на маленькі шматочки без можливості відновлення.

 

3. Політурні послуги

Згідно з вимогами Держстандарту щодо зберігання документів, пропонуємо високоякісну палітурка документів як тимчасового, так і постійного термінів зберігання. Серед них пропонуємо як стандартну складену, так і нестандартну архівну палітурка справ (документів), жорстку картонну обкладинку. Архівне переплетення документів здійснюється за місцем знаходження документів - безпосередньо на території вашої компанії. При цьому, на будь-який вид палітурки, що ми надаємо, є гарантія).

 

4. Обладнання та матеріали

Проводячи архівні роботи, ми використовуємо високоякісні й міцні матеріали. Архівні документи зберігаються тривалий час і не завжди в сухих і провітрюваних приміщеннях, саме тому матеріали повинні забезпечити максимальну збереженість документів. Наші архівісти всі справи прошивають вручну міцною ниткою, звертають щільним картоном, а корінці заклеюють.

В якості матеріалів і обладнання, що використовується для архівування, виступає картон для обкладинки справ довгострокового терміну зберігання, картон марки ПС та  М і Н, більш тонкий, застосовується для документів короткострокового терміну зберігання, архівний короб, використовується на архівних полицях і стелажах, різнобарвний бумвініл, використовується для обклеювання корінця, виготовляються палітурні кришки, короби, палітурний верстат архівіста, архівний стелаж, виготовляється за замовленням клієнта, враховуючи необхідні стандарти, а також вимоги до розмірів і матеріалів.

 

Більш того, піклуючись про наших клієнтів, ми постійно підвищуємо якість палітурних робіт і розширюємо сервіс. Тепер стає доступною доставка спеціального архівного обладнання та матеріалів по всій території України будь-яким зручним для Вас способом.

 

За додатковою інформацією щодо ціни та асортименту палітурної продукції звертайтесь за телефоном до наших менеджерів.

 044-599-97-30