Яндекс.Метрика Google+

Послуги з переплетення

Підприємства і організації переплітають бухгалтерські і  кадрові документи, проектну і технічну документацію, медичні карти, звіти і інші види документів з метою організації ефективнішої роботи з документами і архівом, з метою забезпечення збереження документів, ведення суворого обліку, а також економії офісних площ.
ТОВ «Центр обробки документів і науково-технічної інформації» надає повний перелік послуг в області палітурних робіт. Палітурні роботи є початком у формуванні архіву. Сфера наших послуг охоплює архівне діловодство і управління архівами. Своєчасні палітурні роботи дозволяють забезпечити збереження і впорядкованість документів. 
Ми здійснюємо якісні палітурні роботи, пропонуємо комплексне вирішення завдань, пов'язаних з організацією і управлінням архівів приватних і державних організацій.

Палітурні роботи

ТОВ «Центр обробки документів і науково-технічної інформації» надає повний перелік послуг в області палітурних робіт. Ми здійснюємо якісні палітурні роботи, якість підтверджено відгуками наших кліентів.  Серед них; Міністерство Закордонних справ Україні , Міністерство культури Україні, Автомобільні компаніі «NISSAN»  «VOLVO», Компанія DHL та багато інших підприємств.
Замовити розрахунок послуги прямо зараз

 

Запорука успіху нашого підприємства  це;

  • фахівці палітурники з багаторічним досвідом роботи,
  • висока якість  матеріалів для політурних робіт власного виробництва
  • низка  ціна на політурні послуги

Зверніть увагу, що перед безпосередньою палітуркою справ проводять експертизу науково-практичної цінності документів, виконують повну архівну обробку документів.

Слід зазначити також, що до палітурних робіт варто допускати спеціально підготовлених співробітників (архівістів), що мають значний досвід робіт в даній сфері. Більш того, ми рекомендуємо вдатися до послуг сторонніх організацій, якою є наша «ЦОД НТІ». Це гарантує якість, надійність і оперативність архівної палітурки різного роду складності документів.

При палітурних роботах наші архівісти використовують технологію жорсткої палітурки для брошурування документів, зшивання їх  в жорсткий картон з оклеюванням корінців. Такий вигляд палітурки відповідає цілям тривалого збереження ваших документів, і забезпечує зручну роботу з архівом (можливість належного сканування та копіювання архівних документів).

При цьому, ми здійснюємо переплетення документів будь-якої складності, як тимчасового так і постійного термінів зберігання. Працюємо з підприємствами та організаціями, що потребують переплетення бухгалтерських і  кадрових документів, проектної і технічної документації, медичних карток, звітів й інших видів документів з метою організації ефективнішої роботи з документами та архівом, забезпечення збереження документів, ведення суворого обліку, а також економії офісних площ.

 

Актуальність проведення палітурних робіт обумовлена можливістю: 

- систематизувати і упорядкувати роботу в архіві;

- оперативно знаходити необхідні документи;

- довгостроково зберігати документи в належному вигляді.

- скоротити площі, що займають необроблені документи

Замовити розрахунок послуги прямо зараз