Яндекс.Метрика Google+

Напівавтоматичний зшивбіндер ETALON BM-50C

Напівавтоматичний зшивбіндер ETALON BM-50C       
 

Вага: 36 кг

Товщина прошивки: 30 мм.

Діаметр отворів: 5 мм.

Живлення – 220 В + 5%

Швидкість свердління – 9сек, запайка – 26 сек.

 
Ціна за од.: 22050 грн


Спосіб закріплення документів:
нагрітою клепкою і нейлоновою трубкою
Вага: 36 кг
Товщина прошивки : 30 мм.
Діаметр отворів : 5 мм.
Живлення – 220 В + 5%
Швидкість – свердління – 9сек, запайка – 26 сек.


Напівавтоматичний зшивбіндер ETALON BM-50C призначений для міцного та охайного прошивання документів. Перешкоджає втраті і розсипанню документів. Апарат призначений для кур’єрських компаній, банків, страхових компаній, державних і приватних організацій.

ETALON BM 50С - це пристрій для прошивки документів, брошурувально-палітурний станок. Він призначений для архівної обробки документів, для прошивання документів, може використовуватись як дрель для свердління паперу.

Функціональні можливості пристрою дозволяють здійснювати буріння і запайку документів окремо. Апарат автоматично відрізає трубку необхідної висоти, підходить для паперу різної товщини і розмірів, документи упаковуються міцно і охайно. При роботі з апаратом є можливість використання його як для свердління окремо, так і для запайки розігрітою нейлоновою стрічкою Пристрій має хорошу зборку, відповідає рівню якості по захисту здоров’я оточуючих людей, запах та  дим відсутні.

Пристрій для прошивки документів Напівавтоматичний зшивбіндер ETALON BM-50C дозволяє здійснити комплексний підхід до процесу прошивання документів. Основною перевагою даного пристрою є те, що він не лише свердлить абсолютно правильний вертикальний отвір, але й також проводить закріплення даного зшиву з допомогою нейлонової трубки. В процесі роботи не виділяється шкідливих речовин, відсутній пил. Рівень шуму співвідноситься із загальним шумовим фоном стандартного офісу, а невеликі габарити і привабливий зовнішній вигляд дозволяє встановити пристрій в будь-якій частині офісу. Процес формування переплетення не вимагає фізичних зусиль і може виконуватись однією рукою.

Для повноцінного користування апаратом рекомендуємо придбати картон для переплетення, а також нейлонові трубки, бумвініл, нитки та ін. матеріали, які реалізуються нашим підприємством.


 


Наші телефони:
З питань архівних послуг:                (044)537-10-23;   (068)355-02-50.
По обладнанню та матеріалами:   (044)599-97-30. 


 


 
........................................................................................................................