Яндекс.Метрика Google+

Автоматичний зшивбіндер ETALON BM 50В

Автоматичний зшивбіндер ETALON BM 50В       

 

Вага: 36 кг

Товщина прошивки: 30 мм.

Діаметр отворів: 5 мм.

Ел. привід: 160 Вт, 220В, 50/60 Hz

Швидкість свердління: 9сек, запайка – 26 сек.

 

Ціна за од.: 26550 грн

Автоматичний зшивбіндер ETALON BM-50В призначений для міцного і охайного зшивання документів. Перешкоджає втраті і розсипанню документів. Апарат призначений для кур’єрських компаній, невеликих і великих банків, державних і приватних організацій.

ETALON BM 50B - це пристрій для прошивки документів, брошурувально-палітурний станок, призначений для архівної обробки документів, для підшивки документів. Це є дрель для свердління паперу, для прошивки тендерної документації. Може виступати як зшивач нотаріальний, банківський зшивач та ін.

Функціональні можливості пристрою дозволяють здійснювати свердління і запайку документів окремо. Апарат автоматично відрізає трубку необхідної висоти, підходить для паперу, документи упаковуються міцно і охайно. При користуванні апаратом є можливість використовувати його як для свердління окремо, так і для запайки розігрітою нейлоновою стрічкою. Пристрій має хорошу зборку, відповідає рівню якості по захисту здоров’я оточуючих людей, запах і дим відсутні.

Пристрій для прошивки документів Напівавтоматичний зшивбіндер ETALON BM-50B дозволяє здійснити комплексний підхід до процесу прошивки документів. Основною перевагою даного пристрою являється те, що він не лише свердлить абсолютно правильний вертикальний отвір в блоці документів, але й проводить скріплення даного зшиву з допомогою нейлонової трубки. В процесі роботи не виділяється шкідливих речовин, відсутній пил. Рівень шуму співвідносний із загальним шумовим фоном стандартного офісу, а невеликі габарити і привабливий зовнішній вигляд дозволяє встановити пристрій в будь-якій частині офісу. Процес формування переплетення не потребує фізичних зусиль і може виконуватись однією рукою.

Для повноцінного користування апаратом рекомендуємо придбати картон для переплетення, а також нейлонові трубки, бумвініл, нитки та ін. матеріали, які реалізуються нашим підприємством.

Наші телефони:
З питань архівних послуг:            (044)537-10-23;   (068)355-02-50.
По обладнанню та матеріалами:   (044)599-97-30. 

 

 


 
........................................................................................................................