Яндекс.Метрика Google+

Знищення документів

Знищення документів виступає кінцевим етапом комплексу архівних робіт з обробки документів. Застосовується за результатами проведеної експертизи цінності документації та складанням переліку справ, які підлягають утилізації.

Слід зазначити, що в обов'язковому порядку, після фізичного знищення документів складається акт виконаних робіт, який підтверджує факт повного знищення документації.

Замовити розрахунок послуги прямо зараз
 

Таким чином, комплекс послуг по знищенню документів передбачає:

1. Проведення експертизи цінності документів

2. Виділення переліку справ, що підлягають утилізації, складання акту про виділення до знищення  та санкціонування даного акту  в Державному архіві (згідно Закону "Про архівних установах та архівний фонд України" від 24 грудня 1993 р. Під № 3814-XII)

3. Знищення документів шляхом шредиювання або спалення

4. Складання акту виконаних робіт
 
 

Ми надаємо послугу знищення документів як на території вашого підприємства (установи), так і поза його межами за допомогою застосування спеціального обладнання - шредера (високопродуктивний подрібнювач), що гарантує повне конфіденційне знищення документів, виключаючи можливість їх відновлення після утилізації. Шредер подрібнює справи (документи) різної товщини на маленькі шматочки паперу і автоматично пресує їх в брикет. Більш того, дана технологія подрібнення є найбільш популярною і безпечної з точки зору екології та продуктивності.

Слід зазначити, що організацією роботи експертної комісії з визначення цінності і термінів зберігання документів, систематизацію її роботи, відповідно до «Порядку роботи та освіти комісії», а також організації експертизи цінності документів, затвердженою КМУ від 8 вересня 2008 р. № 1004, керує експертна комісія (ЕК).

 

Поспішайте скористатися нашим послугами з утилізації документів, і будьте впевнені в оперативній і компетентної роботі досвідчених архівістів, а також у збереженні конфіденційної і цінної інформації Вашої організації.

Замовити розрахунок послуги прямо зараз