О нас

ТОВ «Центр обробки документів і науково-технічної документації» (ЦОД НТІ) є підприємством, що динамічно, успішно розвивається та працює у сфері архівних послуг і палітурного обладнання.

Ми стабільно працюємо на ринку України більше 9 років, активно співпрацюємо з державними (бюджетними), комерційними та промисловими підприємствами. Так, одними з наших постійних клієнтів є: Національний банк України, компанії «Укртелеком» і «Укрзалізниця», Міністерство зовнішніх справ, Київське представництво «NISSAN», Харківський тракторний завод, Харківський національний університет ім. Каразіна та багато інших.

Наша компанія спеціалізується на наданні повного комплексу архівних послуг: від проведення експертизи цінності документів до їх фізичного знищення. Також займаємося продажем і постачанням палітурного обладнання та матеріалів по всій території України.
 

 «Центр обробки документів і науково-технічної документації» - це:

- Комплексна архівна обробка документів

- Безповоротне і конфіденційне знищення документів

- Грамотне складання всіх супутніх архівних документів і актів

- Створення та ведення системи електронного архіву підприємства

- Якісна архівна палітурка

- Спеціалізоване палітурне обладнання та матеріали

При цьому, послуги, що надаються ЦОД НТІ, ґрунтуються на строгому виконанні вимог законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють питання організації роботи архівів та архівних підрозділів, на перевагах клієнтів.

Кадровий склад фірми - це співробітники, які тривалий час пропрацювали в державних архівах України, володіють високим рівнем професіоналізму, а значить, гарантують якість архівних робіт і повну конфіденційність при виконанні замовлень Клієнта.

Додаткову інформацію про співпрацю та пропоновані послуги Ви можете отримати у відповідних розділах сайту нашої компанії, а також звернувшись за телефонами до наших консультантів.