Яндекс.Метрика Google+

Про нас

ТОВ "Центр обробки документів і науково-технічної інформації" скорочено «ЦОДНТІ» - підприємство лідер в сфері постачання матеріалів та обладнання для архівних та палітурних робіт, а також надання архівних послуг.

Ми успішно працюємо на ринку України більше 9 років, активно співпрацюємо з державними (бюджетними), комерційними та промисловими підприємствами.

Наша компанія спеціалізується на надання повного комплексу архівних послуг, від проведення експертизи цінності документів з видачею акта про знищення документів до їх фізичного знищення. Також займаємося продажем і постачанням палітурного обладнання та матеріалів по всій території України.

 

 Центр обробки документів і науково-технічної інформації - це:

  1. Комплексна архівна обробка документів (Експертиза цінності документів, виділення до знищення, політурні послуги.)
  2. Знищення документів з видачею акта про виділення до знищення.
  3. Представлення інтересів Замовника в Державному архіві.
  4. Передача документів, архіву підприємства, при його ліквідації на державне зберігання
  5. Якісна архівна палітурка бухгалтерських документів і справ довгострокового зберігання
  6. Спеціалізоване палітурне обладнання та матеріали

 

При цьому, послуги, що надаються ЦОД НТІ, ґрунтуються на суворому виконанні вимог законодавчих і нормативно-правових актів, що регулюють питання організації роботи архівів та архівних підрозділів в Україні.

Кадровий склад фірми - це співробітники, які тривалий час пропрацювали в державних архівах України, володіють високим рівнем професіоналізму, а значить, гарантують якість архівних робіт і повну конфіденційність при виконанні замовлень Клієнта.

Додаткову інформацію про співпрацю і пропоновані послуги Ви можете отримати у відповідних розділах сайту нашої компанії, а також звернувшись за телефонами до наших консультантів.